Hakkımızda

Site içerisinde faydalı bilgiler bulacağınıza inanmaktayım. Site'de tek bir konu hakkında bilgiler yok, her şey hakkında bir şeyler yazıyorum. Genel olarak eğitim, psikoloji, deneme, kişisel gelişim alanlarında yazılar bulunmakta. Birde Türkiye'nin genel konuları üzerine yazılar yazıyorum.

Yazıları karşılıklı muhabbet tarzında yazmaya çalışıyorum, bu şekilde sizlerin sıkılmadan okuyacağınıza inanıyorum. Ne kadar argo kelimeden kaçınmaya çalışsamda bazı yerlerde kullanabiliyorum; çünkü durumu daha güzel ortaya koymamı sağlıyor, yada bana öyle geliyor, belkide küfür etmek için ediyorum. Aynı zamanda ciddi bir konuya gülerek bakmanızı sağlamaya çalışıyorum. Yazılarımdaki konuları farklı açılardan ele almaya çalışıyorum bu şekilde herkes tarafından anlatılanları birde burada okuyarak canınızı sıkmayı istemiyorum

Blog'ta bolca yazı mevcut. Aralara resim ve video koyup yazıyı daha eğlenceli hale getirmeye çalışarak sıkılmadan okuyacağınızı düşünmekteyim. Yazılarım bazen kısa bazen uzun oluyor, mümkün olduğunca kısa yazmaya çalışıp sıkmamaya çalışıyorum.

Blog kısaca bundan ibaret. Bana gelirsek küçük bir blog yazarıyım; ama büyük bir yazma egom var. Canım yazmak istediğinde yazıyorum, egomu dindiriyorum ve kendimi iyi hissediyorum. Sadece bu...

Birde bloğun ismine geleyim. Bloğu ilk açtığımda amacım insanların "Yok Artık Ya" diyebileceği bilgiler paylaşıp bu tepkiyi almaktı bu yüzden adını böyle koydum; fakat daha sonra fark ettim ki benim böyle bir bilgi birikimimiz yok. Adı böyle kaldı altına da "Her Şey hakkında..." yazarak açığı bu şekilde kapatayım dedim.

İyi okumalar, her zaman beklerim, kalın sağlıcakla...